Zpět na výpis

Dům blízko San Gimignana

4
ID: IT0189

Krásný kamenný dům s výhledem na středověkou Volterru….

Čtěte více

17 853 750 Kč

690 000 €

612 332 £

807 862 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dům se nachází v jedné z turisticky nejzajímavějších částí Toskánska. Historická Volterra je jen 12km a San Gimignano jen 19km. Jednopatrový dům o ploše 160m2 je po kompletní rekonstrukci. V přízemí jsou 4 ložnice s přímým vstupem ven a 2 koupelny. Vnitřním schodištěm se vejde do prvního patra, kde je obývací pokoj, kuchyně se vstupem na terasu, ze které je nádherný výhled na středověkou Volterru. V ceně je i garáž, dílna o ploše 55m2 a pozemek o ploše 2120m2, který umožňuje absolutní klid. Na pozemku se staví bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247