Zpět na výpis

Dům a stará farma na výrobu olivového oleje s pozemkem Francofonte

3 30 000m
ID: IT0653

Farma z 19. století na výrobu olivového oleje, která se skládá ze dvou budov a velkého pozemku jímž protéká potok v provincii Syrakusy…

Čtěte více

7 656 600 Kč

280 000 €

253 689 £

329 969 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato stará historická farma na výrobu olivového oleje se nachází na okraji obce Francofonte pár kroků o výjezdu z města a velmi blízko centra v provincii Syrakusy. Nemovitost se skládá ze dvou budov a je obklopena 20 000 m2 půdy, podél níž protéká potok. První nemovitost zahrnuje starou farmu pro zpracování oleje. Ta se skládá ze dvou částí. První částí je výrobna pro zpracování oleje. Uvnitř je zachován dřívější prostor a nádrže na sběr oleje. K této výrobně přiléhá druhá část nemovitosti, což je budova o dvou podlažích, která kdysi sloužila jako domov původním vlastníkům farmy rodině Signorotti. Tato nemovitost vyžaduje kompletní renovaci. Jedinou provedenou renovací zde byla výměna střechy. Trochu níž v údolí se nachází druhá budova z roku 1800, která je zasazena/ vytesána do skály. Je opatřena pohodlnou terasou s výhledem na koryto řeky. Interiér této druhé nemovitosti je po kompletní rekonstrukci, je zde krb a plně funkční pec na dřevo. Proto nemovitost může posloužit k turistickému pronájmu a je tak zajímavou investiční příležitostí díky jedinečné a rafinované atmosféře venkova, originálnímu pojetí a blízkosti měst Syrakusy, Catania a moře, které je v dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247