Zpět na výpis

Dům a stará farma na výrobu olivového oleje s pozemkem Francofonte

3 30 000m
ID: IT0653

Farma z 19. století na výrobu olivového oleje, která se skládá ze dvou budov a velkého pozemku jímž protéká potok v provincii Syrakusy…

Čtěte více

7 116 200 Kč

280 000 €

238 135 £

316 149 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato stará historická farma na výrobu olivového oleje se nachází na okraji obce Francofonte pár kroků o výjezdu z města a velmi blízko centra v provincii Syrakusy. Nemovitost se skládá ze dvou budov a je obklopena 20 000 m2 půdy, podél níž protéká potok. První nemovitost zahrnuje starou farmu pro zpracování oleje. Ta se skládá ze dvou částí. První částí je výrobna pro zpracování oleje. Uvnitř je zachován dřívější prostor a nádrže na sběr oleje. K této výrobně přiléhá druhá část nemovitosti, což je budova o dvou podlažích, která kdysi sloužila jako domov původním vlastníkům farmy rodině Signorotti. Tato nemovitost vyžaduje kompletní renovaci. Jedinou provedenou renovací zde byla výměna střechy. Trochu níž v údolí se nachází druhá budova z roku 1800, která je zasazena/ vytesána do skály. Je opatřena pohodlnou terasou s výhledem na koryto řeky. Interiér této druhé nemovitosti je po kompletní rekonstrukci, je zde krb a plně funkční pec na dřevo. Proto nemovitost může posloužit k turistickému pronájmu a je tak zajímavou investiční příležitostí díky jedinečné a rafinované atmosféře venkova, originálnímu pojetí a blízkosti měst Syrakusy, Catania a moře, které je v dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247