Zpět na výpis

Domek s výhledem na moře v San Teodoro

5
ID: IT1324

Vila s velkým potenciálem v oblasti Lu Fraili u San Teodora s 5 ložnicemi a 4 koupelnami

Čtěte více

9 348 050 Kč

370 000 €

316 711 £

394 316 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Strategicky položená vila s výhledem na moře se nachází v lokalitě Lu Fraili blízko oblíbeného letoviska San Teodoro na severovýchodním pobřeží Sardinie a nabízí velký potenciál za velmi atraktivní cenu. V bezprostředním okolí najdete jedny z vůbec nejkrásnějších pláží na celé Sardinii jako Lu Impostu, Brandinchi nebo La Cinta. Vila stojí na pozemku o rozloze 800m2 a uvnitř disponuje prostorem o asi 105m2 plus verandou o asi 60m2. Součástí pozemku je také 6 parkovacích míst. Interiér je prakticky rozložen s maximálním využitím prostoru a najdete zde obývací pokoj, dvě kuchyně, 5 ložnic a 4 koupelny. Vila je připravena k nastěhování nebo samozřejmě existuje možnost vnitřní rekonfigurace dle potřeb nového majitele. Výhodou je také krátký dojezd z letiště v Olbii - do vily se z letiště dostanete za pouhých 25 minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528