Zpět na výpis

Domek hned u moře v Cecina Marina

2 ano 5m
ID: IT0321

Hezký rodinný dům se nachází v těsné blízkosti pláže v toskánské Cecina Marina…

Čtěte více

9 180 000 Kč
340 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rodinný domek (85 m2) s dlážděnou vstupní zahradou a se zvýšenou terasou se nachází přímo u moře v Marina Cecina. Dům se skládá z jídelny, obývacího pokoje, kuchyně s technickou místností. V prvním patře je koupelna, jedna ložnice s manželskou postelí a s terasou s výhledem na moře, dále je zde druhá ložnice s manželskou postelí a s terasou o velikosti 15 m². Možno dokoupit garáž v blízkosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247