Zpět na výpis

Designový světlý byt kousek od pláže v Lido di Jesolo

2 ano
ID: IT0679

Designový apartmán s obrovskou terasou v Lido di Jesolo

Čtěte více

8 653 750 Kč

350 000 €

301 693 £

369 945 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen pár kroků od moře v Lido di Jesolo se nalézá tento elegantní designový byt se 3 ložnicemi. Byt je součástí nenápadného komplexu s pouze 14 byty a výtahem - jednotka je umístěna ve druhém patře budovy. Byt je neuvěřitelně prostorný a má výměru okolo 140m2. Skládá se z předsíně, která vede do tzv. denní zóny, která se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Na druhé straně se rozkládá tzv. noční zóna, kterou tvoří 1 ložnice a 2 koupelny. Venku se pak rozprostírá úžasná terasa s lehátky, z níž je také přístup k další koupelně a prádelně. Nemovitost je v perfektním stavu s moderním stylovým vybavením, klimatizací, topením. Je ideální jak na dovolenou, tak na celoroční bydlení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528