Zpět na výpis

Designové ski-in ski-out apartmány, Gerlitzen

1-2 1
ID: AT0089

Zbrusu nové lyžařské apartmány, které se nacházejí na krásném místě v lyžařské oblasti Gerlitzen v Korutanech v Rakousku s úžasnými výhledy. S osobitým stylem, plně servisované jako součást sousedního vyhlášeného hotelu s možností volit garantovaný výnos z pronájmu po dobu prvních dvou let...

Čtěte více

6 948 240 Kč - 16 813 680 Kč

262 000 € - 634 000 €

236 536 £ - 572 381 £

318 522 $ - 770 775 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečný projekt luxusních ski-in ski-out apartmánů od věhlasného developera v lyžařském středisku Gerlitzen se nachází uprostřed nedotčené přírody a nabízí neopakovatelné výhledy na jezera Ossiachersee, Wörthersee a Faakersee směrem až k italským Dolomitům nebo slovinským Julským Alpám. Každý z apartmánů bude vynikat stylovým nábytkem a masivními dřevěnými podlahami, a budou tak vytvářejí pro nové majitele špičkové obytné prostory. Jako zajímavý designový prvek budou částečně odkyrté zdi. V projektu bude celkem 26 apartmánů s 1 nebo 2 ložnicemi a velikostech mezi 53 m² a 91 m², s velkou terasou nebo balkonem. Všechny budou mít úchvatný výhled na okolní vrcholky a jezera. Ceny bytů jsou od 262 000 EUR do 634 000 EUR. Majitelé apartmánů se mohou navíc také stát členy hotelového klubu, což je opravňuje v létě ke vstupu na soukromou pláž u jezera Ossiach, dále k získání bezplatného skipasu na 2 sezóny, možnost bezplatně přenocovat v některé z poboček hotelu po celém světě; obdží také speciální dárek k narozeninám a další výhody. Apartmány budou přiléhat k hotelu, a hosté tak mohou využít řady služeb s tímto hotelem spojených - snídaně v hotelové restauraci, vstup do bazénu a spa nebo dalších společných prostor. Apartmány bude spravovat a pronajímat mezinárodně uznávaná společnost a majitelé budou moci využívat své byty až 8 týdnů v roce. Společnost také nabízí možnost volby zaručeného výnosů 3%, respektive 4%, během prvních dvou zahajovacích let.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247