Zpět na výpis

Designové lyžařské apartmány v Zauchensee

2-3
ID: AT0100

Luxusní zbrusu nové apartmány v lyžařském středisku Zauchensee v areálu Salzburger Skiwelt. Flexibilní využití bez povinného turistického pronájmu. Jen 45 minut od Salzburku...

Čtěte více

12 845 910 Kč - 24 298 890 Kč

498 000 € - 942 000 €

447 374 £ - 846 238 £

561 987 $ - 1 063 037 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Výborná příležitost ke koupi jednoho z pouze 9 apartmánů v tomto velice privátním a luxusním projektu, jenž bude dokončen na jaře 2020. Objekt se nachází v úžasné poloze pouze 150m od jezera Zauchensee a asi 500m od nejbližšího vleku. Je situován v centru lyžařského areálu Salzburger Sportwelt, který je součástí oblasti Ski Amadé, která se chlubí přibližně 760km lyžařského terénu. Za asi 30 minut je také možno dojet do Schladmingu a Obertauernu, dalších známých středisek. Zauchensee je jedno z nejbližších resortů u České Republiky - je vzdáleno pouze 45 minut od Salzburgu a asi 5 hodin od Prahy. Projekt bude vystaven z vysoce kvalitních materiálů, především dřeva a kamenu, tak aby pěkně zapadal do okolního prostředí a vytvářel klidnou atmosféru. V interiéru jsou v plánu parketové podlahy z masivního dřeva, obrovská okna, která nejenže zaručí spoustu světla v apartmánech, ale bude z nich také úžasný pohled do okolní alpské krajiny. Jelikož stavba je teprve v počátcích, budoucí majitelé ještě mohou do plánů zasahnout a přidat osobité prvky dle jejich preference, například saunu, whirpool a případné další změny. Obrovská výhoda tohoto objektu je flexibilta využití - apartmán můžete volně navštěvovat dle libosti, nebo ho ve vaší absenci svěřit profesionální agentuře k účelu pronájmu - toto je velmi vyjímečný statut v oblasti Salzburska a nemovitosti s tímto statutem jsou velmi aktivně vyhledávány. V případě pronájmu neplatí kupci DPH a díky pronájmu je možno dosáhnout zajímavého výnosu. Na prodej je 9 apartmánů s rozlohou mezi 71m2 a 115m2, každý apartmán má jednak vlastní terasu s krásnými výhledy do krajiny a také úschovný prostor a dvojité parkovací místo. Je možno přikoupit také nábytek. Ceny bez DPH (pro ty, kteří budou apartmány pronajímat) se pohybují mezi EUR 498,000 a EUR 632,000. Na prodej je též jeden luxusní penthouse, který je nabízen za EUR 942,000. Ačkoli objekt bude dokončen až v roce 2020, prodej jednotek již začal, tak neváhejte a v případě zájmu nás co nejdříve kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247