Zpět na výpis

Designové apartmány v první linii u moře, Calpe

2 1 ano 50m
ID: SP0102

Většina těchto krásných bytů postavených v roce 2011 již byla prodána, což potvrzuje jejich skvělou kvalitu a jedinečnou polohu přímo u pláže….

Čtěte více

9 256 090 Kč

358 000 €

319 065 £

415 668 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmány v první linii u pláže v půvabném Calpe v novém luxusním komplexu postaveném v roce 2011 u pláže Arenal. Byty byly postaveny s užitím nejkvalitnějších materiálů a mají krásné výhledy na moře. Centrum města a přístav jsou jen pár kroků. Většína z 95m2 velkých apartmánů je již prodaná. Všechny apartmány mají velký obývací pokoj, samostatnou kuchyň, 2 ložnice, 2 koupelny a terasu s výhledem na moře. Apartmány jsou klimatizované a součástí komplexu je pěkný bazén. Garáž a další úložná místnost mohou být přikoupeny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247