Zpět na výpis

Originální vila v Bergeggi s jedinečnýn výhledem na moře

4 ano 500m
ID: IT0740

Designová vila v Ligurii na prodej s úžasným výhledem na moře

Čtěte více

35 289 000 Kč

1 350 000 €

1 166 039 £

1 627 121 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní vila v moderním stylu v oblasti Bergeggi na pobřeží Ligurie s výhledem na moře.Tato jedinečná vila je dílem známého italského architektonického studia a byla mimojiné publikována v odborném časopise o designu CaseCosì v roce 2016. Vila poskytuje úžasné 180º pohledy na moře a také na ostrůvek Bergeggi. Ve vile byly použity materiály nejvyšší kvality a je také vybavena nejmodernější tzv. smart home technologií. Vila má dvě podlaží. Hlavní patro zabírá asi 180m2 a díky velkým proskleným plochám nabízí panoramatické výhledy na moře ze všech místností. Toto patro se skládá z velmi prostorného obývacího pokoje, jež je spojen s jídelnou a supermoderní designovou kuchyní italské výroby. Dále zde naleznete 3 ložnice, 3 koupelny plus manželskou ložnici s posuvnými dveřmi s přístupem na terasu a koupelnou s obrovskou vanou s hydromasáží a cryoterapií. Dolní patro se momentálně skládá ze dvou velkých místností, které jsou používány jako domácí kino a posilovna o celkové rozloze asi 90m2. Je zde také koupelna a prádelna. Je samozřejmě možnost změnit určení těchto místností. Nemovitost je obklopena terasovitou zahrádkou a patří k ní také 2 garáže (22m2 a 18m2) a výtah vedoucí až k silnici. Je možnost na jedné úrovni postavit bazén. Bergeggi je krásné místo patřící do národní rezervace Ponente Ligure s malebnou pláží, nacházející se asi 10km od Savony a 60km of Janova. Ostrůvek Bergeggi je oblíbenou destinací potápěčů díky svým azurově čistým vodám a bohatému mořskému životu. Z Prahy do Bergeggi dojedete za necelých 11hod, letiště v Janově je vzdáleno 1h jízdy, Milán 2h30 a francouzské Nice jen 2hod jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247