Zpět na výpis

Originální vila v Bergeggi s jedinečnýn výhledem na moře

4 ano 500m
ID: IT0740

Designová vila v Ligurii na prodej s úžasným výhledem na moře

Čtěte více

36 436 500 Kč

1 350 000 €

1 236 729 £

1 591 322 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní vila v moderním stylu v oblasti Bergeggi na pobřeží Ligurie s výhledem na moře.Tato jedinečná vila je dílem známého italského architektonického studia a byla mimojiné publikována v odborném časopise o designu CaseCosì v roce 2016. Vila poskytuje úžasné 180º pohledy na moře a také na ostrůvek Bergeggi. Ve vile byly použity materiály nejvyšší kvality a je také vybavena nejmodernější tzv. smart home technologií. Vila má dvě podlaží. Hlavní patro zabírá asi 180m2 a díky velkým proskleným plochám nabízí panoramatické výhledy na moře ze všech místností. Toto patro se skládá z velmi prostorného obývacího pokoje, jež je spojen s jídelnou a supermoderní designovou kuchyní italské výroby. Dále zde naleznete 3 ložnice, 3 koupelny plus manželskou ložnici s posuvnými dveřmi s přístupem na terasu a koupelnou s obrovskou vanou s hydromasáží a cryoterapií. Dolní patro se momentálně skládá ze dvou velkých místností, které jsou používány jako domácí kino a posilovna o celkové rozloze asi 90m2. Je zde také koupelna a prádelna. Je samozřejmě možnost změnit určení těchto místností. Nemovitost je obklopena terasovitou zahrádkou a patří k ní také 2 garáže (22m2 a 18m2) a výtah vedoucí až k silnici. Je možnost na jedné úrovni postavit bazén. Bergeggi je krásné místo patřící do národní rezervace Ponente Ligure s malebnou pláží, nacházející se asi 10km od Savony a 60km of Janova. Ostrůvek Bergeggi je oblíbenou destinací potápěčů díky svým azurově čistým vodám a bohatému mořskému životu. Z Prahy do Bergeggi dojedete za necelých 11hod, letiště v Janově je vzdáleno 1h jízdy, Milán 2h30 a francouzské Nice jen 2hod jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247