Zpět na výpis

Designová vila s bazénem u Santa Teresa di Gallura

4 1 ano 1 000m
ID: IT1193

Moderní nemovitost na nádherném panoramatickém místě jen pár minut od pláže La Licciola

Čtěte více

76 365 000 Kč

3 000 000 €

2 566 804 £

3 229 510 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Impozantní designová vila s fantastickým výhledem na moře nacházející se ve Valle dell'Erica jen pár kilometrů od oblíbeného přístavu Santa Teresa di Gallura na severní Sardinii. Současný design, čisté linie a kvalitní materiály. Jedinečný výhled na pobřeží, infinity bazén.

Santa Teresa di Gallura je oblíbené středisko na severu Sardinie známé svými přírodními krásami. Pravidelně odsud odjíždí trajekt na francouzskou Korsiku. Okolí je protkáno turistickými stezkami vedoucímí divukrásnou přírodou. Na severu Sardinie najdete mnoho krásných pláží, za zmínku stojí určitě Rena Bianca, Rena Majori nebo Rena di Ponente. V bezprostřední blízkosti Santa Teresy určitě stojí za návštěvu úžasný mys Capo Testa lemovaný pískovcovými skálami. Santa Teresa di Gallura je strategicky umístěna mezi letištěm v Olbii (1h) a Algheru (2h).

Tato vskutku jedinečná vila nabízí kombinaci vzdušného prostoru, minimalistického designu a úžasné polohy s nezapomenutelnými výhledy na členité pobřeží a pláž La Licciola a souostroví La Maddalena. Vila prošla v roce 2022 kompletní rekonstrukcí a narozdíl od tradiční sardinské architektury nabízí odvážný moderní design s důrazem na pravidelné linie a přírodní materiály. Vilku obklopuje středomořská zahrada s mnoha relaxačními zákoutími, barbecue a úchvatným infinity bazénem. Vila dále disponuje prostornými verandami a terasami, ideálními pro venkovní stolování a odpočinek. Interiér o výměře asi 225m2 je rozložen do dvou úrovní. V přízemí je umístěn velký obývací pokoj s moderní kuchyní a jídelnou ve stylu open plan, 1 ložnice a 2 koupelny/WC. První patro tvoří 3 ložnice a 3 koupelny. Ve vile také najdete jacuzzi a je vybavena moderní technikou včetně klimatizace a solárních panelů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528