Zpět na výpis

Dechberoucí farma s bazénem blízko Castiglioncella

5 1
ID: IT0645

Malebná farma v perfektním stavu blízko u moře v Toskánsku

Čtěte více

18 334 585 Kč

697 000 €

601 588 £

832 104 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Za výtečnou cenu je nabízena tato pěkná farma postavená v klasickém toskánském stylu. Nemovitost se nachází ve výborné poloze - blízko známého přímořského letoviska Castiglioncello a jeho krásných pláží, jen 50km od letiště v Pise, 54km od golfového hřiště v Tirrenii a v blízkosti mnohých dalších toskánských atrakcí. Budova je krásně zasazena v toskánské přírodě a obkolpena zelenými kopci. K farmě se dostanete po 800m nevydláždněné cesty. V zahradě o rozloze 3000m2 je umístěn bazén o rozměrech 6x12m. Uvnitř je farma rozdělena na 3 úrovně: sklep, přízemí a první patro. V přázemí se nalézá vstupní předsíň, velká obývací místnost s krbem, kuchyně plus další obývací místnost s přístupem na prostornou terasu. Dále jsou na tomto patře 2 koupelny, 1 ložnice a studovna. V prvním patře jsou 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Ve sklepě je prádelna a sklad. Dům je ve vskutku výborné kondici, je vybavena fotovoltaickým systémem a solárním systémem na výrobu teplé vody. topení v podlaze a alarm. Tato úžasná farma s klasickými toskánskými prvky v perfektním stavu má jedinečný potenciál - mohla by být ideální prázdninovou farmou pro větší rodinu, stálou rezidencí pro ty, kteří se uvažují o relokaci, nebo jako investiční nemovitost s proonájmem turistům.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247