Zpět na výpis

Čtyřpokojová vila v kopcích Almancil

4 1 5 800m
ID: PT0197

Čtyřpokojová vila postavena v tradičním portugalském stylu na kopcích v Almancil a 10 minut od pláží

Čtěte více

29 233 000 Kč

1 150 000 €

979 068 £

1 303 997 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato okouzlující vila byla navržena v souladu s architekturou starých portugalských nemovitostí. Dům je pěkně zastrčený v kopcích severně od Almancilu a poskytuje krásný výhled na krajinu až k moři a zároveň nabízí soukromí. V přízemí se dům skládá ze vstupní haly s šatnou pro hosty, velkého obývacího pokoje a jídelny ve tvaru písmene L s krbem, s několika přímými vstupy na terasy a do zahrady. V prvním patře se nachází 3 ložnice s vlastní koupelnou a v přízemí 1 ložnice s vlastní koupelnou a venkovním vchodem.

V celém domě je elektrické podlahové topení a podlahy jsou položeny ručně vyráběnými terakotovými dlaždicemi Santa Catarina. Okna mají dvojí zasklení. Celý objekt je obklopen krásnou zahradou se snadnou údržbou, s trávníkem a vyhřívaným bazénem se slanou vodou a několika posezeními.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247