Zpět na výpis

Chalet s vlastním wellness přímo na sjezdovce

2
ID: AT0180

Dokonalá nemovitost pro lyžaře - chalet na prodej přímo na sjezdovce v Korutanech! Má vlastní wellness centrum, krásný výhled...

Čtěte více

8 916 525 Kč

345 000 €

298 441 £

418 793 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tato nádherná slunná horská chata se nachází přímo na sjezdovce ve středisku Koralpe v Korutanech a má krásný výhled na okolní hory. Ideální nemovitost za atraktivní cenu pro milovníky lyžování a hor, kteří hledají rekreační dům v malebné lokalitě.

POLOHA Tato nemovitost se nachází v nadmořské výšce 1600 metrů a leží nad městem Wolfsberg v Dolních Korutanech. Nachází se na úpatí sjezdovky v srdci lyžařského areálu Koralpe. Koralpe je rodinný lyžařský areál s 30 km sjezdovek a 6 vleky situovanými v nadmořské výšce 1 522 až 2 070 metrů. V létě nabízí tento region nespočet příležitostí pro pěší turistiku, cykloturistiku, paragliding a další venkovní aktivity. Více než 1 000 kilometrů značených turistických tras pro rodiny s dětmi až do výšky 2 100 metrů nad mořem nabízí překrásné túry pro každého. Cyklisté si mohou vybrat mezi cyklostezkou Lavant a Drau nebo výletem na horských kolech s nezapomenutelným panoramatickým výhledem. Jedná se o pravý přírodní ráj, kde se člověk nikdy nebude nudit a může relaxovat uprostřed nedotčené krajiny.

NEMOVITOST Tato hezká a útulná horská chata byla postavena v roce 2009. Je orientována na jih, a proto je zde dostatek světla. Je kompletně zařízená a vybavena nábytkem v alpském stylu se všemi spotřebiči, včetně TV atd. Jedná se o nemovitost na klíč, která je připravena ihned k nastěhování. Dům má pěknou, plně vybavenou kuchyň, velký, ale přesto útulný obývací pokoj s krbem a rozkládací pohovkou pro dva, 2 ložnice a 3 koupelny. K dispozici je balkon a velká terasa s malebným výhledem na hory. Chalet má krásné wellness centrum se saunou. Celková velikost pozemku je 371 m2. Měsíční provozní náklady činí cca. 280 EUR.

POUŽITÍ Tato nemovitost je v současné době pronajímána s čistým výnosem cca. 5% ročně. O pronájem se stará místní agentura. Místní radnice ale pronájem nevyžaduje.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528