Zpět na výpis

Chalet blízko Madonna di Campiglio

3
ID: IT0836

Tradiční horský chalet uprostřed nezkažené přírody blízko lyžařské oblasti Madonna di Campiglio

Čtěte více

17 687 750 Kč

695 000 €

586 795 £

806 408 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Půvabný rustikální chalet po plné rekonstrukci je nabízen na prodej v oblasti Caderzone Terme, asi 6km od lyžařské oblasti Madonna di Campiglio.

Chalet se nachází v klidné, panoramatické pozici a nabízí krásné pohledy na město a okolní přírodu. Nemovitost se rozkládá na dvou patrech, každé o výměře asi 65m2. V přízemí se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, spíže a koupelny. Vnitřní schodiště pak vede do prvního patra, kde jsou 3 ložnice a další koupelna.

Chalet je obklopen zahradou o rozloze asi 10.000m2, kde je mimojiné další rustikální přístavek vhodný pro kutily nebo na skladování. Díky vkusné rekonstrukci byl tento chalet také vybrán do časopisu "Ville Giardini", který ocenil zachování tradičních prvků a užití místních materiálů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528