Zpět na výpis

Část vily v rezidenci se společným bazénem

2 1
ID: IT1226

Zajímá část vily v rezidenci se společným bazénem v oblíbeném letovisku Porto Santa Margherita v oblasti Benátska…

Čtěte více

6 102 000 Kč

240 000 €

205 531 £

259 317 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Hezká část řadové vily se nabízí k prodeji v rezidenci se společným bazénem a méně než 5 minut chůze od pláže v Porto Santa Margherita.

Vila je částečně zrekonstruovaná a vybavená nezávislým vytápěním. Skládá se z příjemné venkovní verandy s markýzami na dvou stranách, vstupu do obývacího pokoje, kuchyňského koutu (s oknem), ložnice s manželskou postelí (s velkou šatní skříní a druhou vestavěnou skříní), druhé ložnice s patrovou postelí (a vestavěnou skříní), koupelny a praktického výklenku/úložného prostoru s malou prádelnou. K dispozici je pozemek ze tří stran domu a parkovací místo.

Tato nemovitost je vybavena nezávislým vytápěním s kotlem, plastovými okny s dvojitým zasklením, klimatizací s tepelným čerpadlem a novou kuchyňskou linkou s myčkou nádobí. O domu je pohodlně přístupný bazén, nedávno kompletně zrekonstruovaný.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846