Zpět na výpis

Byt ve zrenovované vile v Alassiu

2 ano 2 000m
ID: IT0326

Krásný podkrovní dvoupatrový byt v Alassiu s vlastní zahradou leží jen 2 km od moře…

Čtěte více

15 441 000 Kč

600 000 €

518 572 £

667 373 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Podkrovní byt s výhledem na moře asi 2 km od pláže se rozkládá na 2 patrech ve zrenovované vile. Byt se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a koupelny v prvním patře a 2 ložnic, koupelny a terasy v druhém patře. K bytu patří také velká zahrádka a parkovací místo. Garáž lze přikoupit poblíž. Byt o velikosti 100 m², zahrada o velikosti 100 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247