Zpět na výpis

Byt ve vilce s výhledem na jezero Como, Blevio

1 ano
ID: IT0411

Hezký a zcela samostatný apartmán je umístěn v prvním patře vilky stojící nedaleko jezera Como. Nový majitel může využít okolního klidu a vlastní zahrádky…

Čtěte více

4 697 750 Kč

190 000 €

163 776 £

200 827 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatný apartmán o ploše 80 m² se zahradou o ploše 200 m² se nachází v první patře pěkné vilky s vlastní zahradou v Bleviu u jezera Lago di Como. Dům je po nedávné rekonstrukci a v perfektním stavu. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Město Como je vzdálené jen pár kilometrů. Dispozičně je rozdělen na velký obývací pokoj se stropem s dřevěnými trámy, kuchyň, ložnici a koupelnu. K bytu patří veranda a část zahrady. Byt má výhled na jezero z obývacího pokoje.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247