Zpět na výpis

Byt v první linii u pláže v La Manga del Mar Menor

3 1 ano 20m
ID: SP0453

Zrekonstruovaný apartmán v první linii na pláži v La Manga…

Čtěte více

5 400 000 Kč
200 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán po celkové rekonstrukci se nachází v přízemí budovy, která leží v první linii u pláže v La Manga. Byt má přímý vstup na pláž. K bytu náleží soukromá zahrada. Apartmán sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 3 ložnic a 2 koupelen s WC. Byt je po kompletní rekonstrukci. K bytu patří dvojgaráž. Krásný výhled. Dům je nabízen i s nábytkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247