Zpět na výpis

Byt v centru Madridu

2
ID: SP0361

Skvělá příležitost koupit byt v jedné z nejlepších lokalit. Možnost okamžitého pronájmu….

Čtěte více

4 761 000 Kč

184 000 €

164 592 £

214 701 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento byt se nachází v nejlepší čtvrti Madridu Barrio Slamanca, v ulici Ortega y Gasset (ekvivalent naší Pařížské), známé svými butiky firem jako Luis Vuitton, Gucci, Dior atd. Byt o zastavěné ploše 46m2 (užitná 40m2) je v honosném domě z roku 1965 s domovníkem. Byt, který je po celkové rekonstrukci, se skládá ze 3 pokojů (2 z nich jsou zcela oddělené ložnice), kuchyně a koupelny. Okna jsou s orientací do vnitrobloku směrem na jih. Byt je proto velmi klidný. Byt je ve 3. patře s výtahem. Topení (samostatná karma, plyn platí nájemník), plovoucí podlahy, nová okna. Byt je plně vybaven novým nábytkem. V případě koupě je možné zajištění okamžitého pronájmu za 700- 750 Euro za měsíc. Nájemní smlouva minimálně na rok s možným prodloužením. Nájemník předloží bankovní záruku za splácení nájmu a další záruky. Výnos z nájmu 5% (při ceně 184 000 EUR). Majitel bytu platí pouze daň z nemovitosti cca. 150 EUR za rok a náklady kondominia (včetně fondu oprav) cca. 400 EUR za rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247