Zpět na výpis

Byt se zahrádkou v Toskánsku, Marina di Massa

2
ID: IT0346

Pěkný byt nedaleko centra Marina di Massa a moře s vlastní…

Čtěte více

10 530 000 Kč
390 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný byt (66 m2) se nachází v Marina di Massa v pěší dostupnosti nejen od centra města a služeb, ale i velmi blízko pláže. Tento třípokojový apartmán je umístěn v přízemí nedávno postavené budovy. Jelikož se byt nachází v přízemí, může se pochlubit udržovanou soukromou zahrádkou s terasou a markýzou poháněnou motorem. Vnitřně je byt rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem, předsíň, dvě ložnice a koupelny. Samozřejmostí je sklep a parkovací místo. Byt se prodává zařízený, je vybavený klimatizací, v oknech jsou sítě proti hmyzu a na zahradě je instalován automatický zavlažovací systém s dešťovým senzorem. Okolí tvoří kopce zdvihající se nad plážemi Versilie, které jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247