Zpět na výpis

Byt s velkou terasou s výhledem na moře, Porto Santa Margherita

2 ano 250m
ID: IT1335

Dvouložnicový apartmán s nádhernou, prostornou terasou s širokým výhledem na moře v letovisku Porto Santa Margherita jen pár minut od Caorle...

Čtěte více

6 040 040 Kč

248 000 €

212 648 £

267 069 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V rezidenci vzdálené necelých 250 metrů od pláže v Porto Santa Margherita, nabízíme k prodeji tento dvouložnicový apartmán s velkou terasou s výhledem na moře. Budova byla nedávno zvenku zrekonstruována, má zahradu se stolem na stolní tenis a společnou venkovní sprchu.

Byt (65 m2) se nachází ve čtvrtém a posledním patře a je obsluhován dvěma výtahy, uvnitř je rozdělen na vstup do prostorného obytného prostoru, kde na jedné straně najdeme obývací pokoj a na druhé straně kuchyň s jídelním koutem. Dále je zde chodba vedoucí do spací části, která se skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic (obě se vstupem na terasu) a koupelny s oknem.

Dominantou apartmánu je terasa, která byt obklopuje ze dvou stran a je částečně zastřešená. Díky její velikosti je zde možnost instalace venkovní kuchyně, čímž vznikne další příjemný prostor.

Byt se prodává částečně zařízený a v ceně je zahrnuta kuchyňská linka, nábytek na spaní, klimatizace s tepelným čerpadlem a pancéřové dveře. Nabídku doplňuje parkovací místo krytého ochrannou plachtou proti krupobití ve výhradním užívání apartmánu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846