Zpět na výpis

Byt s terasou v řadovém domě v Caorle

2 2
ID: IT0273

Elegantně řešený apartmán přímo naproti přístavu…

Čtěte více

11 224 500 Kč

420 000 €

383 521 £

496 989 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní byt (95 m2) s terasou v prvním patře nového řadového domu s výtahem v těsné blízkosti starého města v Caorle. Nemovitost se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny a 2 garáží ve společném suterénu. Lodžie nabízí nádherný výhled na přístav. Hodnotný bytový komplex nabízí 2 bazény, jeden pro dospělé a jeden pro děti, a velké otevřené prostory. Je možné mít k dispozici prostor pro loď v soukromém přístavu a dostat se tak na moře za pár minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247