Zpět na výpis

Byt s terasou v malebném městečku La Ciotat

3 ano
ID: FR0070

Kompletně zrenovovaný byt se nachází v malebném přístavním městečku La Ciotat, které Vás uchvátí pohledy na barevné rybářské loďky na pozadí modravého moře...

Čtěte více

14 361 139 Kč

561 750 €

497 476 £

639 808 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

La Ciotat je okouzlující městečko s útulnými restauracemi a půvabným přístavem a může se pochlubit sedmikilometrovým pobřežím, turistickými trasami v okolí, rozmanitými akcemi po celý rok a dobrou návazností na několik letišť. Nabízený byt o ploše 98m2 je vzdálený 2 km od vlakové zastávky a jen pár kroků od moře. Budova o třech podlažích, kde se na každém patře nachází jeden byt, byla postavena v roce 1975 s použitím tradičních francouzských materiálů. Byt je situován v prvním patře a byl v roce 2014 kompletně zrenovován. Dominantou bytu je krásný balkón s výhledem na pláž po celé délce, na který se vchází francouzskými dveřmi jak z moderní kuchyně propopojené se světlým obývacím pokojem, tak z hlavní ložnice, která má vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Další dvě ložnice jsou rovněž vybaveny koupelnou a také šatnou. V bytě je k dispozici ještě další toaleta. Byt je krásně světlý, vzdušný a slunný – jedna strana je orientována na pláž, další tři strany mají výhled do okolní zeleně a všechny místnosti, včetně koupelen, mají okna. Byt má 2 vlastní parkovací místa a v suterénu prostorný ‚vinný sklípek‘. Rozhodnete-li se k turistickému pronájmu, současný majitel pronajímá byt v letních měsících za 1 500 EUR za týden.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247