Zpět na výpis

Byt s okouzlujícím výhledem a zimní zahradou, Bad Gastein

3
ID: AT0049

Po císařské promenádě lázeňského městečka Bad Gastein dojdete až k tomuto pěknému bytu, jenž charakterizují výjimečná sluneční poloha a nezapomenutelné výhledy...

Čtěte více

6 284 400 Kč

240 000 €

216 360 £

282 293 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pěkný byt naleznete v centru lázeňského městečka Bad Gastein, které je turisticky velmi atraktivní a může nabídnout vše od krásné přírody, sportovního a volnočasového vyžití přes lázně a kulturu až po výborné restaurace a kavárny. Pěšky dojdete ke sjezdovkám i lázním, okolní lyžařská střediska gasteinského údolí či golfové hřiště jsou rovněž dobře dostupná a do středisek Zell am See/Kaprun a Ski amadé dojedete za cca 40 minut autem. Byt se nachází ve 4. poschodí bytového domu s výtahem, který byl v roce 2007 kompletně zrekonstruován a představuje tak vysoký standard ubytování s wellness zónou, restaurací, recepcí apod. Byt se rozkládá na ploše 90 m² a jeho součástí je i zimní zahrada a 2 balkóny, ze kterých se skýtá nádherný panoramatický pohled na gasteinské údolí. Dále je k dispozici garážové stání. Byt sestává ze 3 ložnic (jedna en-suite), obývacího pokoje s kuchyní a zimní zahradou, předsíně, dvou koupelen a toalety. Byt je kompletně zařízený a je tedy ihned vhodný k užívání či turistickému pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247