Zpět na výpis

Byt přímo na pláži Las Marinas

2 1 ano 20m
ID: SP0487

Krásný, nový byt přímo na pláži s velikou terasou v Dénii…

Čtěte více

5 265 000 Kč
195 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt se nachází přímo na pláži Las Marinas. Jedná se o zcela nový byt, který se nachází v přízemí a má velkou terasu s výhledem na moře a okolní zahrady. Byt se skládá ze 2 ložnic, koupelny, sprchového koutu, obývacího pokoje s přístupem na terasu, kuchyně a prádelny. K dispozici novým majitelům je také garáž a skladovací místnost, které k bytu patří. V komplexu jsou také společné bazény, možno využit služeb domovníka. Ideální místo pro letní odpočinek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247