Zpět na výpis

Byt po renovaci se 2 ložnicemi v Lido Altanea

2 700m
ID: IT1259

Krásný a do detailu modernizovaný apartmán se 2 ložnicemi v dobře vybavené rezidenci v lokalitě Lido Altanea nedaleko Caorle, moře, golfu...

Čtěte více

5 065 840 Kč

208 000 €

178 230 £

224 142 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Apartmán se 2 ložnicemi v oblíbeném letovisku LIDO ALTANEA u Caorle v rezidenci s bazénem!

Tento třípokojový apartmán se nachází ve druhém a posledním patře (s výtahem) a byl nedávno vkusně modernizován s důrazem na každý detail. Nemovitost se skládá ze vstupu do velmi světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, předsíně vedoucí do 2 pohodlných dvoulůžkových ložnic (každá s vlastní TV přípojkou), dále je zde koupelna se sprchovým koutem a s pračkou a 2 terasy, z nichž si můžete vychutnat příjemný výhled do zeleně a na bazén. Všechna okna a dveře jsou opatřeny sítěmi proti komárům a automatickými žaluziemi.

Nemovitost je obyvatelná i v zimě díky topnému systému, který lze ovládat na dálku. K dispozici jsou také pancéřové vstupní dveře, markýzy a kryté parkovací stání v garáži (vybavené také pro uložení jízdních kol). Na pláž se dostanete krátkou procházkou nebo bezplatným vláčkem. Ideální nemovitost jak pro vlastní dovolenou, tak jako investice pro další pronájem turistům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846