Zpět na výpis

Byt po rekonstrukci u přístavu, Altea

2 ano
ID: SP0124

Hezky zrekonstruovaný třípokojový byt přímo u moře…

Čtěte více

5 365 040 Kč

199 000 €

182 833 £

232 706 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hezky zrekonstruovaný 90-metrový apartmán se nachází v nejvyšším patře hezkého komplexu u sportovního přístavu Campomanes nedaleko od pláže. Z obývacího pokoje se vyjde přímo na terasu orientovanou na jih k moři, která je krytá. V bytě jsou 2 ložnice a 2 koupelny, plně vybavená kuchyně s prádelnou. Součástí bytu je klimatizace a podzemní parkování.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247