Zpět na výpis

Byt v Chelsea s výhledem na Temži

2
ID: UK0001

Čtěte více

41 236 387 Kč

1 590 910 €

1 407 770 £

1 852 322 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný, světlý byt v prestižní londýnské čtvrti Chelsea obývané boháči a celebritami z celého světa jen 2 minuty chůze od slavné Kings Road s širokou nabídkou obchodů a restaurací. Byt o rozloze 85m2 se nachází v klidné ulici a je orientován na jih z oken je výhled na Temži a do zahrady. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje, velké kuchyne spojené s jídelnou, 2 dalších pokojů, vstupní haly, koupelny s WC, dalšího odděleného WC (možnost předělání a druhou kompletní koupelnu), dvou komor a balkónu spojeného schodištěm se zahradou. V pokojích je několik vestavěných skříní. K bytu patří i zastřešené parkovací místo a dále je možné získat rezidenční stání pro celou oblast Chelsea a Kensington. Byt se nachází ve zýšeném přízemí (okna jsou asi 2 metry nad úrovní ulice), v cihlovém domě s rezidenčním domovníkem. Byt je po celkové rekonstruci s novým silným boilerem a luxusní dřevěnou podlahou ve všech místnostech.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247