Zpět na výpis

Byt bez povinného pronájmu se zahradou v Gröbmingu

2
ID: AT0257

Krásný, nedávno postavený apartmán se 2 ložnicemi v Gröbmingu na dojezd vyhledávané lyžařské oblasti Schladming a bez povinného turistického pronájmu.

Čtěte více

9 510 150 Kč

390 000 €

338 644 £

415 345 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásny byt se 2 ložnicemi z roku 2021 bez povinného pronájmu jen 10 minut jízdy autem od lanovek!

POLOHA:Nemovitost se nachází v centru malé obce Gröbming ve Štýrsku. Obec je označována jako klimatické lázně a leží v rekreačním regionu Schladming-Dachstein, mezi impozantními horami. Nabízí mnoho volnočasových aktivit – od léčebných procedur až po turistiku, jízdu na horských kolech, horolezectví nebo paragliding. Najdete zde i moderní koupaliště. Celoročně jsou zde sauny s odpočívárnami a masáže. Nejbližší vleky jsou v Hausu (oblast Schladming) 10 minut jízdy autem. Lyžařská oblast Schladming nabízí 123 km komfortně propojených a vždy skvěle udržovaných sjezdovek. Navíc je součástí rozsáhlé oblasti Ski Amadé s celkem 760 km sjezdovek, z nichž většina je dostupná autem během několik málo minut.

NEMOVITOST: Byt se dvěma ložnicemi o velikosti 83,72 m2 byl postaven v roce 2021. Je orientovaný na jih a skládá se z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny s WC, samostatné toalety pro hosty a velké spíže s prostorem pro pračku. Byt je vytápěn ústředně a má vysoce kvalitní podlahy. Nabízen je bez vybavení. Velkou výhodou této nemovitosti je vlastní vchod se zahradou a parkovací místo přímo před vchodem.

UŽITÍ: Tento apartmán není povinné pronajímat.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247