Zpět na výpis

Bydlení snů v Kitzbühlu - Byty ve špičkové lokalitě

3
ID: AT0090

Úchvatné přízemní apartmány v novostavbě postavené v souladu s principy pro zachování zdravého životního prostředí, v krátké docházkové vzdálenosti od centra Kitzbühlu, s malebným výhledem na Wilden Kaiser a Hahnenkamm. Zařízené nábytkem vysoké kvality a v moderním alpském designu...

Čtěte více

58 730 500 Kč

2 300 000 €

2 029 950 £

2 621 078 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

K prodeji jsou nabízeny dva úchvatné apartmány v nově postaveném residenčním domě v překrásné lokalitě velmi žádaného letoviska v Kitzbühlu. Budova je na příhodném místě na úpatí Bichlalmu. Centrum Kitzbühlu je snadno dosažitelné pěší chůzí. Tato novostavba, která splňuje požadavky pro ekologickou šetrnost, se může pochlubit všemi moderními vymoženostmi včetně výtahu, prostoru pro wellness a podzemního parkoviště. Dva prodávané apartmány se nacházejí na úrovni zahrady a mají rozměry 172 m² a 244m². Z obou apartmánů je ze zahrady a z teras dech beroucí výhled na Hahnenkamm, Wilden Kaiser a na hory dále na jih. Stavba je vybudována v moderním alpském stylu s užitím přírodních materiálů. Podlahy jsou z kvalitního dubového dřeva. Koupelny budou vybaveny elegantním příslušenstvím, luxusní kamennou dlažbou a obklady na stěnách z materiálu Terrastone. Komplex bude vytápěn centrálním geotermálním vytápěním a bude v souladu se zásadami šetrného dopadu na životní prostředí. Každá jednotka může být individuálně uzpůsobena potřebám svého budoucího majitele, co se týče rozvržení místností a interiérové dekorace.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247