Zpět na výpis

Bungalovy v krásném komplexu v San Cayetano

2 1
ID: SP0274

2 a 3 pokojové bungalovy v jednom z nejhezčích obytných komplexů v dané lokalitě, se společným bazénem, zahradou a dětským hřištěm

Čtěte více

2 403 000 Kč - 2 662 500 Kč
89 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pokud hledáte bungalov v jedinečné obytné čtvrti v Murcia, měli byste navštívit tuto zástavbu, která se nachází 10 minut jízdy od los Alcampa; Ceres a letiště San Javier. Tento komplex je jedním z nejhezčích v oblasti. Bungalovy se 2 a 3 ložnicemi jsou výjimečné kvality. Residenční areál má společný bazén, zelené plochy a dětské hřiště, je něco jedinečného v okolí. Zavolejte nám o více informací!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 154 846