Zpět na výpis

Bungalovy u budoucího golfového hřiště v Los Altos

2 1
ID: SP0284

Bungalovy umístěné u budoucího golfového hřiště, mezi dalšími golfovými hřišti, pouze 5 minut jízdy od krásných pláží

Čtěte více

2 954 880 Kč

114 000 €

100 877 £

132 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rezidence Entregolf je velmi dobře umístěna v oblasti Villamartin, vedle budoucího golfového hřiště a mezi několika zavedenými golfovými hřišti, jako je Villamartin, Las Ramblas a Campoamor. Nachází se jen 5 minut jízdy od četných a populárních pláží Oriuhela Costy a Torrevieji. Tyto vynikající nemovitosti jsou postaveny v designu bungalovů a jsou zde dvě možnosti. První možností je přízemní bungalov se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, s dvorkem, zahradou a přední terasou. Druhou možností je bungalov v horním patře s balkonem a terasou na střeše. Komplex zahrnuje společný bazén z komunální bazén, velkou travnatou plochu a parkovací stání pro každou nemovitost. Z nemovitostí je velmi hezký výhled na zelené plochy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247