Zpět na výpis

Bungalov s bazénem v Calpe

3 1 ano 200m
ID: SP0512

Nedávno postavený rodinný bungalov k prodeji s vlastní zahradou a bazénem se nachází v docházkové vzdálenosti od přístavu v velmi oblíbeném letovisku Calpe…

Čtěte více

7 633 500 Kč

300 000 €

252 556 £

337 765 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezký, jižně orientovaný bungalov s plochou 157 m² postavený v roce 2009 se nachází jen 200 metrů od přístavu "Les Bassetes" v Calpe v provincii Alicante. Bungalov má přízemí a první patro. Přízemí je dispozičně rozděleno na obývací pokoj se vstupem na terasu, kde je krásný soukromý bazén, dále je v přízemí vybavená kuchyň a toaleta. V prvním patře jsou tři ložnice a dvě koupelny. Kromě vlastního bazénu na zahradě můžete využít i velký, společný bazén, který se nachází nedaleko bungalovu. Příjemným bonusem je výhled na moře z prvního patra domu. Ideální jako prázdninový dům pro celou rodinu! Energetická třída G.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247