Zpět na výpis

Bungalov s bazénem v Calpe

3 1 ano 200m
ID: SP0512

Nedávno postavený rodinný bungalov k prodeji s vlastní zahradou a bazénem se nachází v docházkové vzdálenosti od přístavu v velmi oblíbeném letovisku Calpe…

Čtěte více

8 017 500 Kč

300 000 €

273 943 £

354 992 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezký, jižně orientovaný bungalov s plochou 157 m² postavený v roce 2009 se nachází jen 200 metrů od přístavu "Les Bassetes" v Calpe v provincii Alicante. Bungalov má přízemí a první patro. Přízemí je dispozičně rozděleno na obývací pokoj se vstupem na terasu, kde je krásný soukromý bazén, dále je v přízemí vybavená kuchyň a toaleta. V prvním patře jsou tři ložnice a dvě koupelny. Kromě vlastního bazénu na zahradě můžete využít i velký, společný bazén, který se nachází nedaleko bungalovu. Příjemným bonusem je výhled na moře z prvního patra domu. Ideální jako prázdninový dům pro celou rodinu! Energetická třída G.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247