Zpět na výpis

Pohledná vilka se zahrádkou na Sardiniii

2 1 500m
ID: IT0786

Atraktivní vilka v kondominiu v perfektním stavu

Čtěte více

6 887 550 Kč

255 000 €

233 984 £

299 355 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pohledná řadová vilka se zahrádkou v perfektním stavu na prodej na okraji bloku na krásném místě blízko letoviska San Teodoro.

Vilka se nachází v lokalitě Lu Fraili v blízkosti krásných písečných pláží Lu Impostu, Cala Brandinchi a mariny Puntaldia. Vzdálenost k pláži je asi 1.5km. Za asi 20 minut se také dostanete na letiště v Olbii. Costa Smeralda je světoznámé pobřeží, kde naleznete jak nezkaženou přírodu a pláže jako v Karibiku, tak také příležitosti pro kulturní vyžití a noční život.

Nemovitost o výměře 76m2 je plně vybavena a v ceně je zahrnut i nábytek. Interiér vilky tvoří prostorný obývací pokoj s moderní kuchyní, 2 ložnice a koupelna. Samozřejmostí je klimatizace, která v zimě nahrazuje radiátory. Domek je obklopen udržovanou zahrádkou, jejíž součástí je také příjemná veranda , barbecue zóna a parkovací místo. Trávník je automaticky zavlažován.

Díky své strategické pozici mezi městem a plážemi, modernímu vybavení a perfektnímu stavu stejně jako atraktivní ceně představuje tato vilka ideální investici.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247