Zpět na výpis

Pohledná vilka se zahrádkou na Sardiniii

2 1 500m
ID: IT0786

Atraktivní vilka v kondominiu v perfektním stavu

Čtěte více

6 304 875 Kč

255 000 €

219 805 £

269 531 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pohledná řadová vilka se zahrádkou v perfektním stavu na prodej na okraji bloku na krásném místě blízko letoviska San Teodoro.

Vilka se nachází v lokalitě Lu Fraili v blízkosti krásných písečných pláží Lu Impostu, Cala Brandinchi a mariny Puntaldia. Vzdálenost k pláži je asi 1.5km. Za asi 20 minut se také dostanete na letiště v Olbii. Costa Smeralda je světoznámé pobřeží, kde naleznete jak nezkaženou přírodu a pláže jako v Karibiku, tak také příležitosti pro kulturní vyžití a noční život.

Nemovitost o výměře 76m2 je plně vybavena a v ceně je zahrnut i nábytek. Interiér vilky tvoří prostorný obývací pokoj s moderní kuchyní, 2 ložnice a koupelna. Samozřejmostí je klimatizace, která v zimě nahrazuje radiátory. Domek je obklopen udržovanou zahrádkou, jejíž součástí je také příjemná veranda , barbecue zóna a parkovací místo. Trávník je automaticky zavlažován.

Díky své strategické pozici mezi městem a plážemi, modernímu vybavení a perfektnímu stavu stejně jako atraktivní ceně představuje tato vilka ideální investici.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247