Zpět na výpis

Atraktivní vila u pláže a s vlastním bazénem, Albufeira

3 1 ano 150m
ID: PT0220

Atraktivní vila s vlastním bazénem se nachází pouhých 150 metrů od krásné písečné pláže Olhos d'Água / Albufeira. Jedná se o velmi jedinečnou nemovitost.

Čtěte více

17 282 775 Kč

699 000 €

602 523 £

738 833 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní jednopodlažní třípokojový dům na prodej se soukromým bazénem, ve velmi prestižní lokalitě, jen pár metrů od krásné písečné pláže Olhos d'Água / Albufeira. Vila se skládá z: vybavené kuchyně, velké obývací a jídelní místnosti s krbem, 3 ložnic (1 s vlastní koupelnou), 2 dalších oddělených koupelen, kanceláře, terasy, bazénu a grilu. Servisní koupelna u bazénu a malá prádelna je rovněž součástí. Dále k vile náleží malá přístavba a garáž ,prostorná střešní terasa s výhledem na moře. Vila je vybavena klimatizací a solárními panely.

Tato vila se nachází ve velmi soukromé a vyhrazené oblasti, pouhých 150 metrů od pláže, v blízkosti supermarketu, restaurací a dalších služeb. Jedná se o velmi jedinečnou nemovitost svou polohou a vlastnostmi. Vynikající pro život nebo pro další příjem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247