Zpět na výpis

Atraktivní vila u pláže a s vlastním bazénem, Albufeira

3 1 ano 150m
ID: PT0220

Atraktivní vila s vlastním bazénem se nachází pouhých 150 metrů od krásné písečné pláže Olhos d'Água / Albufeira. Jedná se o velmi jedinečnou nemovitost.

Čtěte více

16 982 205 Kč

699 000 €

600 757 £

738 132 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní jednopodlažní třípokojový dům na prodej se soukromým bazénem, ve velmi prestižní lokalitě, jen pár metrů od krásné písečné pláže Olhos d'Água / Albufeira. Vila se skládá z: vybavené kuchyně, velké obývací a jídelní místnosti s krbem, 3 ložnic (1 s vlastní koupelnou), 2 dalších oddělených koupelen, kanceláře, terasy, bazénu a grilu. Servisní koupelna u bazénu a malá prádelna je rovněž součástí. Dále k vile náleží malá přístavba a garáž ,prostorná střešní terasa s výhledem na moře. Vila je vybavena klimatizací a solárními panely.

Tato vila se nachází ve velmi soukromé a vyhrazené oblasti, pouhých 150 metrů od pláže, v blízkosti supermarketu, restaurací a dalších služeb. Jedná se o velmi jedinečnou nemovitost svou polohou a vlastnostmi. Vynikající pro život nebo pro další příjem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247