Zpět na výpis

Atraktivní vila s bazénem, Korčula

5 1 ano
ID: CH0023

Krásná luxusní vila v nádherné poloze v zálivu Zavalatica v jižní části ostrova Korčula...

Čtěte více

9 602 450 Kč

395 000 €

328 514 £

448 147 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vedle skvělé lokality a dostatečného soukromí je největším plusem této nádherné vily prostorná obytná zóna s velkým množstvím světla, která volně přechází ve velkou terasu, odkud si můžete vychutnat okouzlující pohled na okolní krajinu a přímý výhled na moře. Vila se rozkládá na ploše 124 m2 a nabízí se kompletně zařízená. Při její stavbě bylo dbáno na kvalitu použitých materiálů. Patrová vila sestává ze tří bytů: v přízemí se nalézá byt se třemi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou a v patře jsou dva byty s jednou ložnicí. Vila je obklopena udržovanou zahradou s plochou 500 m2, kde naleznete bazén o 28 m2. V suterénu domu je k dispozici garáž a další dvě parkovací místa.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247