Zpět na výpis

Atraktivní vila s bazénem, Korčula

5 1 ano
ID: CH0023

Krásná luxusní vila v nádherné poloze v zálivu Zavalatica v jižní části ostrova Korčula...

Čtěte více

10 189 025 Kč

395 000 €

354 845 £

445 753 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vedle skvělé lokality a dostatečného soukromí je největším plusem této nádherné vily prostorná obytná zóna s velkým množstvím světla, která volně přechází ve velkou terasu, odkud si můžete vychutnat okouzlující pohled na okolní krajinu a přímý výhled na moře. Vila se rozkládá na ploše 124 m2 a nabízí se kompletně zařízená. Při její stavbě bylo dbáno na kvalitu použitých materiálů. Patrová vila sestává ze tří bytů: v přízemí se nalézá byt se třemi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou a v patře jsou dva byty s jednou ložnicí. Vila je obklopena udržovanou zahradou s plochou 500 m2, kde naleznete bazén o 28 m2. V suterénu domu je k dispozici garáž a další dvě parkovací místa.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247