Zpět na výpis

Atraktivní vila kousek od moře, Porto Santa Margherita

3 1 ano
ID: IT0922

Atraktivní vila v oblíbené rezidenci v Porto Santa Margherita nabízí vlastní bazén a nachází se jen kousek od moře a cca 5 minut chůze od centrální oblasti…

Čtěte více

4 618 900 Kč

190 000 €

158 019 £

215 564 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Ve velmi klidném prostředí oblíbené rezidence v Porto Santa Margherita se nachází tato atraktivní vila se společným bazénem obklopeným zelení a tenisovým kurtem. Vila je kousek od moře a 5 minut chůze od centrální oblasti. Vila se pyšní třemi ložnicemi a dvěma koupelnami. Tento dům díky své rohové poloze umožňuje přítomnost velké zahrady a má parkovací místo pro dvě auta. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a šatnou. Obytná část se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů (oba se vstupem na balkon), ložnice s palandou a druhé koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846