Zpět na výpis

Atraktivní rodinný dům u pláže a s výhledem na moře, Vis

2 ano 20m
ID: CH0094

Rodinný dům se nachází jen pár kroků od pláže a disponuje krásným výhledem na moře. Vila je na ostrově Vis, na který se lze dostat trajektem za 2h 30 min.

Čtěte více

7 171 450 Kč

295 000 €

245 346 £

334 692 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento atraktivní rodinný dům u moře byl postaven v roce 1981 a nachází se v malé zátoce na ostrově Vis, na klidném místě, pouhých 20 metrů od moře a krásné pláže. Dům má přístup autem po štěrkové cestě, má parkování a je zachovalý, ale potřebuje modernizaci. Plocha pozemku je 277 m2, přičemž obytná plocha je více než 60 m2. Dům se skládá z přízemí, kde je kuchyň, spíž a toaleta, a 1. patra, které má dvě ložnice, kuchyň, jídelnu, toaletu a terasu s krásným otevřeným výhledem na moře a celý záliv. Každé patro domu má vlastní vchod. V zátoce není elektřina ani voda, ale voda je řešena nádrží o objemu 14 metrů krychlových a elektřina je instalována a vedena po celém domě, stačí pouze připojení. S povolením by bylo možné přistavit další patro. Jedná se o výbornou investici, vhodnou jak pro vlastní bydlení, tak pronájem.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247