Zpět na výpis

Atraktivní byty ve slunném městečku Mariapfarr

2-3
ID: AT0045

Tyto byty naleznete v klidné poloze v centru městečka Mariapfarr, které je známé jako nejslunečnější místo Rakouska, jen pár minut od světoznámých středisek…

Čtěte více

5 832 000 Kč - 5 857 920 Kč

225 000 € - 226 000 €

199 099 £ - 199 984 £

261 971 $ - 263 135 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byty Vás okouzlí nádhernými výhledy na alpskou krajinu a útulností, která v sobě spojuje moderní a vlídný venkovský styl. Nacházejí se v docházkové vzdálenosti od centra městečka Mariapfarr s potřebnou vybaveností a wellness centra Samsunn a další volnočasové vyžití se nabízí v bezprostřední blízkosti. Za pár minut dojedete autem k lyžařským střediskům Fanningberg, Großeck/ Speiereck, Katschberg a Obertauern, stejně tak jako na dálnici A10 ve směru Salzburk či letiště, Korutany a Itálie. V každém objektu se nacházejí 4 byty a wellness zóna a k dispozici mají terasu, zahradu a jedno parkovací místo. Byty jsou zařízeny s ohledem na detail a kvalitní materiály (viditelné krovy v podkroví, trojitá plastová okna v dekoru dřeva, dubové podlahy, moderní koupelny, ekologické podlahové vytápění, přívod ke krbu, atd.). Optimální dispozice bytů nabízí prostorný obývací pokoj a vysoké stropy. V bytě se nachází předsíň, komora, 1-2 koupelny, 2-3 ložnice a obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. V nabídce jsou byty o ploše 97 m² za 295 000 EUR a 67 m² za 225 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247