Zpět na výpis

Atraktivní byt blízko pláže nedaleko Zadaru

2 ano 200m
ID: CH0052

Luxusní a moderní apartmán s výhledem na moře a soukromou zahradou v druhé řadě u pláže nedaleko Zadaru...

Čtěte více

8 508 500 Kč

350 000 €

291 088 £

397 092 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji luxusní a moderní byt se zahradou a prostornou terasou, který se nachází ve druhé řadě u moře a pláže v prvním patře menší obytné budovy nedaleko Zadaru a nabízí krásné výhledy na moře. K bytu náleží zahrada a parkovací místo. Užitná plocha nemovitosti činí 64 m2 + terasa 12,54 m2. Byt se skládá z předsíně, koupelny, další toalety, 2 ložnic, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a prostorné kryté terasy. Náleží k němu zahrada o výměře 100 m2. Po technické stránce je byt velmi dobře vybaven. Má hliníková okna, fasáda má tepelnou izolaci 16 cm. Podlahy jsou pokryty dlažbou. Jsou zde celkem 3 klimatizační jednotky, dvě v ložnicích a třetí v obývacím pokoji. Koupelny mají podlahové vytápění. Jsou zde i bezpečnostní dveře, které jsou zajištěny proti krádeži a jsou ohnivzdorné.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247