Zpět na výpis

Atraktivní apartmán v oblasti Madonna di Campiglio

2
ID: IT0818

Apartmán v oblasti Madonna di Campiglio

Čtěte více

5 011 500 Kč

195 000 €

164 166 £

226 488 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V přízemí tradiční italské baity ve středisku Bocenago jen 5km a 7min jízdy od lanovky v Pinzolu v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio nabízíme atraktivní apartmán se dvěma ložnicemi za výbornou cenu.

Tento prostorný apartmán o celkové výměře 89m2 a patří k němu pěkná zahrádka o rozloze 30m2. Uvnitř se skládá z obývacího pokoje, 2 ložnic, 2 koupelen. Apartmán je v perfektním stavu a v ceně je nábytek.

Madonna di Campiglio se nachází v úchvatné oblasti Dolomiti di Brenta chráněné oblasti UNESCO a nabízí přes 150km výborně upravených lyžařských terénů a 58 vleků. Zimní lyžařská oblast se nachází v nadmořské výšce 852 až 2.504 m n.m., takže jsou zde velmi dobré lyžařské podmínky a dlouhá sezóna. Díky široké nabídce sportů a dalších outdoorových aktivit si na své přijdou i běžkaři, příznivci mountaineeringu, bruslení a dalších.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528