Zpět na výpis

Apartmány v centru Murcie

1 1 ano
ID: SP0282

Apartmány v domě s výtahem s panoramatickým výžhledem na řeku, se společnou zahradou a bazénem

Čtěte více

2 820 375 Kč

109 000 €

97 503 £

127 187 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmánový dům se nachází v centru města Murcia, kde je mnoho příležitostí pro trávení volného času, jsou zde obchody, nemocnice a univerzity. K apartmánům, provedeným ve vysoké kvalitě, patří parkovací stání a skladovací místnost. V domě je výtah s panoramatickým výhledem na řeku . V 5ti podlažní budově jsou k dispozici apartmány s 1 ložnicí. Střešní apartmány mají soukromou terasu. Apartmány mají klimatizaci, Inteligentní systém, detektor kouře a vody, trubkový radiátor, elektrické spotřebiče, garáž a skladovací místnost. Urbanizace má společný bazén a zelené plochy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247