Zpět na výpis

Apartmány v centru města s terasou, Alassio

2 ano
ID: IT0315

Hezké nové apartmány velmi blízko pláže v Alassiu…

Čtěte více

17 550 000 Kč - 25 650 000 Kč
650 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pětipatrová novostavba s apartmány se nachází v západní části Alassia v blízkosti moře. Velmi kvalitní materiály a moderní styl. Apartmány se skládají z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. Z terasy je krásný výhled. K bytu patří garáž. Ceny začínají od 650 000 EUR. Plochy bytů od 70 do 90 m², plocha terasy až 30 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247