Zpět na výpis

Apartmány s výhledem na golfové hřiště, Algarve

2 1
ID: PT0189

Moderní apartmány s výhledem na golfové hřiště v soukromém rezortu s několika bazény…

Čtěte více

7 697 850 Kč - 11 479 250 Kč

285 000 € - 425 000 €

261 511 £ - 389 973 £

334 573 $ - 498 924 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto moderní 2 ložnicové apartmány byly postaveny na exkluzivním místě v novém golfovém a lázeňském rezortu. Rezort bude opatřen i rekreační zónou, ve které najdete několik bazénů s přístupem jen pro členy rezortu. Bude zde krytý i venkovní bazén pro dospělé a další bazén pro děti. Apartmány byly navrženy podle nejnovějších trendů a postaveny za použití vysoce kvalitních materiálů. Užitná plocha činí 100 -150 m2 a skládá se z moderního otevřeného obývacího prostoru, plně vybavené kuchyně s integrovanými spotřebiči, 2 dvoulůžkových pokojů a 2 koupelen, z nichž jedna je en suite. Po technické stránce jsou vybaveny klimatizací, topným systémem, elektrickými žaluziemi, podlahovým vytápěním v koupelnách, solárními panely pro teplou vodu a kvalitními dvojitými okny. Majitelé mají přístup k celé řadě rekreačních zařízení včetně bazénů a posilovny, a také k řadě slev na golf. Pro každý byt je k dispozici soukromé parkovací místo v podzemní garáži a úložný prostor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247