Zpět na výpis

Apartmány přímo u jezera Lago di Garda, Torri del Benaco

2
ID: IT0269

Apartmány s krásným výhledem na jezero Lago di Garda…

Čtěte více

11 880 000 Kč
440 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmány se nacházejí v rezidenci šetrné k životnímu prostředí. Rezidence o 8 bytech se nachází přímo u jezera. K dispozici je apartmán v přízemí a apartmán v prvním patře. Apartmány mají tři pokoje - obývací pokoj s kuchyní, 2 dvoulůžkové ložnice a 2 koupelna. Apartmány v přízemí mají ještě navíc velkou verandu a malou zahrádku. Aparmány v prvním patře mají zase terasu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247