Zpět na výpis

Apartmány na horách v Seefeldu v Tyrolsku s možností pronájmu

1
ID: AT0128

Investiční apartmány v horách v Seefeldu v Tyrolsku…

Čtěte více

7 597 824 Kč - 9 240 492 Kč

304 400 € - 370 212 €

253 084 £ - 307 801 £

328 725 $ - 399 796 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zbrusu nový menší luxusní hotel v atraktivním Seefeldu v Tyrolsku s 1-lůžkovými apartmány na prodej. Investice do nemovitostí s velmi vzácným statusem "turistické rezidence" v Tyrolsku. Tato krásná rezidence se nachází na vyvýšeném místě v blízkosti centra města a může se pochlubit malebným výhledem na okolní alpské štíty. Nemovitost má vynikající polohu. Nachází se jen kousek od lanovky Geigenbühel v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, restaurací a obchodů. K prodeji je 9 apartmánů - 3 v přízemí, 3 v horním patře a 3 podkrovní jednotky, které se nacházejí na nejvyšší úrovni objektu. Každý apartmán má 1 ložnici, 1 moderní koupelnu a 1 prostorný a pohodlný obývací pokoj s integrovanou kuchyní a terasou. Apartmány v přízemí mají také vlastní zahradu. Potenciální majitelé mohou také získat soukromé podzemní parkovací místo. Apartmány se prodávají nezařízené, ale developer spolupracuje s renomovaným designovým ateliérem, který může kupujícím pomoci s vybavením. Apartmány budou mít v Tyrolsku velmi vzácný status „turistické rezidence“ s kombinací soukromého využití a možností zřídit zde v budoucnu druhé bydliště. Tyto typy apartmánů jsou v okolí velmi vyhledávané. Seefeld je atraktivní světoznámé lyžařské středisko známé pro pořádání soutěží v severských lyžařských disciplínách. Středisko je členem Best of Alps Union - sdružení dvanácti světově proslulých turistických destinací v evropských Alpách, proslulých vynikající infrastrukturou, životním stylem, sportem a vzkvétající turistikou. Nabízí 37 km sjezdovek, 246 km běžeckých tratí, biatlonové střelnice a dvě 9 a 18 jamková golfová hřiště. V létě je k dispozici více než 650 km značených turistických tras rozdělených do různých úrovní obtížnosti, které nabízí řadu výletů pro rodiny a sportovní nadšence. Najdete zde 2 dobrodružné bazény v Seefeldu a Leutaschu o rozloze 630 m2 s mnoha atrakcemi a vyhřívaným bazénem. Samotné město je ztělesněním alpské idyly s nejstaršími pěšími zónami v Tyrolsku, poutavými obchody a restauracemi světové kuchyně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247