Zpět na výpis

Apartmány hned u sjezdovky, Flachau

1
ID: AT0059

Přímo ze dveří těchto apartmánů v srdci Ski amadé se dostanete na sjezdovku „Achter Jet“ světoznámého střediska Flachau, které Vám nabídne nejen špičkové sjezdovky...

Čtěte více

5 670 000 Kč
210 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vedle skvělých lyžařských podmínek naleznete ve Flachau širokou nabídku dalších volnočasových aktivit jako lezecké centrum či jezero ke koupání, vynikající infrastrukturu i snadnou dostupnost na golfová hřiště, do dalších středisek (Altenmarkt/Zauchensee/Radstadt, Obertauern, Schladming/Planai/Hauser Kaibling) a Salzburku (50 minut autem). Přízemní apartmány se zahradou se nacházejí v budově se třemi byty z roku 2008 ve slepé ulici s přímým přístupem na sjezdovku a zároveň nedaleko centra. Při stavbě a zařizování bytů byl brán ohled na vysokou kvalitu (plastová okna, na podlahách parkety/dlaždice, moderní světlé koupelny, centrální ekologické vytápění, atd.). Byty mají plochu 47 m2 a sestávají z předsíně, ložnice, koupelny a obývacího pokoje s kuchyní, ze kterého se vchází na terasu. K dispozici je sklepní kóje a zastřešené parkovací místo. Byty jsou plně vybavené, dobře udržované a ihned připraveny k pronájmu. Jedinečná poloha těchto apartmánů je zárukou skvělého výnosu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247