Zpět na výpis

Apartmány 200 m od sjezdovky s dobrým výnosem

2-4
ID: AT0058

Krásné apartmány zasazené v horské vesničce Rußbach slibují blízkost vleků, okouzlující prostředí, nádherné výhledy a tradiční venkovský styl v moderním hávu...

Čtěte více

4 111 200 Kč - 9 546 206 Kč

160 000 € - 371 520 €

139 956 £ - 324 977 £

179 270 $ - 416 265 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmány určené k turistickému pronájmu se nacházejí v centru idylické vesnice Rußbach, která je obklopena horskými vrcholy a kde naleznete potřebnou infrastrukturu. K vleku i jezeru dojdete za pár minut pěšky a světoznámá střediska Ski amadé jsou vzdálená asi půl hodiny autem. Místní lyžařská oblast Dachstein West nabízí 51 km sjezdovek. Dobře dostupný je rovněž Salzburg, oblast Solné komory či řada golfových hřišť a jezer. Projekt apartmánů je plánován ve dvou fázích – 8 bytů bude dokončeno v prosinci 2017 a druhá fáze se chystá od konce roku 2018. Budova i samotné byty respektují tradiční alpský styl, který se snoubil s moderními prvky. Při stavbě byly použity kvalitní materiály a byty jsou nadstandardně vybaveny (trojitá plastová okna, vinylové podlahy, užití dřeva v interiéru, minerální barvy, atd.). Byty se nabízejí o ploše od 45 m² do 107 m², všechny jsou vybaveny terasou či balkónem a plně zařízené. Sestávají z předsíně, 2 – 4 ložnic, 2 – 3 koupelen (částečně en suite) a obývacího pokoje s kuchyní. K dispozici je restaurace a wellness zóna. Krásné prostředí a skvělá poloha v blízkosti vleků představují ideální podmínky pro dobrou investici i vlastní užití. Výnosy se předpokládají okolo 5% s tím, že majitel může svůj byt užívat až 12 týdnů v roce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247