Zpět na výpis

Apartmánový dům v Mallnitz jen 5 minut jízdy od lanovek

6
ID: AT0177

Prostorný apartmánový dům na prodej s celkem 6 apartmány v lyžařské oblasti Mallnitz…

Čtěte více

13 038 300 Kč

495 000 €

442 516 £

587 284 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný apartmánový dům s 5 byty k turistickému pronájmu a 1 bytem pro majitele/správce na prodej v lyžařském středisku Mallnitz.

POLOHA: Mallnitz se nachází v nadmořské výšce cca. 1200 metrů nad mořem v krásném národním parku Vysoké Taury. V zimě nabízí Mallnitz asi 12 km značených sjezdovek a hrstkou freeridingových terénů. Areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce 1 266 až 2 626 m, takže je zde jistota sněhu. Je zde také asi 20 km běžeckých tratí a další možnosti pro zimní turistiku. V létě je tato oblast ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a horolezectví, ale alpské potoky a jezera zvou také k raftingu nebo kaňoningu. Mallnitz je živá vesnice s bazénem, ​​obchody, restauracemi, hotely a železniční stanicí. Nemovitost se nachází v klidné ulici a v blízkosti domu začínají turistické a cyklistické stezky. Kromě lyžařské oblasti Mallnitz je možné také lyžovat ve 20 km vzdálené lyžařské oblasti Moltaller Gletscher s 17 km sjezdovek, kde je se lyžuje na ledovci. Středisko je vysoko položené, a proto je zde možné lyžovat téměř po celý rok.

NEMOVITOST: Dům o třech podlažích má obytnou plochu cca. 450 m2 plus sklep o výměře 150 m2. Celková plocha pozemku je asi 1000 m2. Dům byl postaven v roce 1965 a je v perfektním stavu, protože od té doby byl kompletně zrekonstruován (nové izolace, okna s dvojsklem, moderní spotřebiče), takže není třeba již dále dům upravovat. V přízemí se nachází byt pro majitele/správce s prostorným obývacím pokojem se zimní zahradou a přístupem na venkovní zahradu, dále je zde moderní kuchyň, útulná ložnice s koupelnou a samostatné WC. V této části domu lze snadno zbudovat další ložnici. V prvním patře jsou dva komfortní apartmány, jeden o velikosti 45 m2 se 2 ložnicemi a jeden o ploše 71 m2 se 3 ložnicemi. Ve druhém patře jsou další tři byty, dva menší 1-ložnicové apartmány s rozlohou cca. 31 m2 a jeden větší o velikosti 47 m2 byt se 2 ložnicemi. Všechny apartmány jsou v bezvadném stavu, některé s přístupem na balkon. Ve sklepě najdete finskou a infračervenou saunu a relaxační místnost. Na stejném podlaží je prádelna, lyžárna a technická místnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247