Zpět na výpis

Apartmánový dům v Mallnitz jen 5 minut jízdy od lanovek

6
ID: AT0177

Prostorný apartmánový dům na prodej s celkem 6 apartmány v lyžařské oblasti Mallnitz…

Čtěte více

13 228 875 Kč

495 000 €

452 007 £

585 737 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný apartmánový dům s 5 byty k turistickému pronájmu a 1 bytem pro majitele/správce na prodej v lyžařském středisku Mallnitz.

POLOHA: Mallnitz se nachází v nadmořské výšce cca. 1200 metrů nad mořem v krásném národním parku Vysoké Taury. V zimě nabízí Mallnitz asi 12 km značených sjezdovek a hrstkou freeridingových terénů. Areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce 1 266 až 2 626 m, takže je zde jistota sněhu. Je zde také asi 20 km běžeckých tratí a další možnosti pro zimní turistiku. V létě je tato oblast ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a horolezectví, ale alpské potoky a jezera zvou také k raftingu nebo kaňoningu. Mallnitz je živá vesnice s bazénem, ​​obchody, restauracemi, hotely a železniční stanicí. Nemovitost se nachází v klidné ulici a v blízkosti domu začínají turistické a cyklistické stezky. Kromě lyžařské oblasti Mallnitz je možné také lyžovat ve 20 km vzdálené lyžařské oblasti Moltaller Gletscher s 17 km sjezdovek, kde je se lyžuje na ledovci. Středisko je vysoko položené, a proto je zde možné lyžovat téměř po celý rok.

NEMOVITOST: Dům o třech podlažích má obytnou plochu cca. 450 m2 plus sklep o výměře 150 m2. Celková plocha pozemku je asi 1000 m2. Dům byl postaven v roce 1965 a je v perfektním stavu, protože od té doby byl kompletně zrekonstruován (nové izolace, okna s dvojsklem, moderní spotřebiče), takže není třeba již dále dům upravovat. V přízemí se nachází byt pro majitele/správce s prostorným obývacím pokojem se zimní zahradou a přístupem na venkovní zahradu, dále je zde moderní kuchyň, útulná ložnice s koupelnou a samostatné WC. V této části domu lze snadno zbudovat další ložnici. V prvním patře jsou dva komfortní apartmány, jeden o velikosti 45 m2 se 2 ložnicemi a jeden o ploše 71 m2 se 3 ložnicemi. Ve druhém patře jsou další tři byty, dva menší 1-ložnicové apartmány s rozlohou cca. 31 m2 a jeden větší o velikosti 47 m2 byt se 2 ložnicemi. Všechny apartmány jsou v bezvadném stavu, některé s přístupem na balkon. Ve sklepě najdete finskou a infračervenou saunu a relaxační místnost. Na stejném podlaží je prádelna, lyžárna a technická místnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247