Zpět na výpis

Apartmánový dům v lyžařském středisku Sölden

9
ID: AT0192

Tento prostorný dům na prodej vyniká především skvělou polohou v samém srdci lyžařského střediska Sölden pár kroků od lanovky....

Čtěte více

31 812 500 Kč

1 250 000 €

1 055 386 £

1 450 374 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečně umístěný alpský dům na prodej ve velmi vyhledávaném lyžařském středisku Sölden. Perfektní poloha s přímým přístupem ke sjezdovkám.

POLOHA: Sölden je lyžařské středisko v údolí Ötztal v rakouském spolkové zemi Tyrolsko. Středisko nabízí vysokou alpskou nadmořskou výšku mezi 1350 a 3340 metry, dva ledovce a nejmodernější infrastrukturu horských vleků a zasněžovací systémy, takže není překvapením, že se jedná o jedno z nejznámějších středisek v Rakousku. Lyžaři a snowboardisté ​​si mohou užít více než 140 km perfektně upravených sjezdovek. Kromě sjezdového lyžování je zde i široká nabídka dalších aktivit - sáňkování, vyhlídkové plošiny, bruslení, zimní turistika nebo běh na lyžích. V létě nabízejí hory nádherné prostředí, kde si můžete užít všechny druhy outdoorových sportů, od paraglidingu po cykloturistiku nebo pěší turistiku. Aqua Dome v Längenfeldu nabízí příjemný wellness zážitek..

NEMOVITOST: Tento krásný prostorný dům byl postaven v roce 1988 a je v perfektním stavu. Má výhodnou polohu v centru Söldenu, hned vedle hlavního vleku Giggijochbahn. K domu patří pěkná, dobře udržovaná malá zahrada o rozloze přibližně 198 m2. Celková velikost obytné plochy je asi 190 m2. Interiér domu zahrnuje 9 ložnic, velký obývací pokoj, 2 kuchyně a 4 koupelny. Dům by dokonale vyhovoval pro 2 nebo 3 rodiny a je také možné budovu rozdělit na 3 samostatné apartmány.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247